Samonasávacie čerpadlá umožňujú čerpanie vody z menších hĺbok. To znamená do 8m. Samonasávacie čerpadlá taktiež používajú aj pre zvýšenie tlaku vody vo vodovodoch.

Využívajú sa na zásobovanie čistou vodou alebo kvapalinami. Tie musia byť chemicky neagresívne, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom so zariadením.

Sú vybavené širokou škálou kvalitných prvkov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a maximálny výkon. Vo všeobecnosti platí, že samonasávacie zariadenia sa využívajú, predovšetkým pre zásobovanie automatických závlahových systémov pre sady, záhrady alebo na domáce použitie.

Na našom E-shope ponúkame drenážne ale aj kanalizačné čerpadlá od overených výrobcov ako Sette, IBO či ROVER a mnoho ďalších.

Hlavnou činnosťou firmy je obchod s čerpacou technikou. Zabezpečujeme predaj a servis kompletného sortimentu čerpacej techniky pre domácnosť aj priemysel, kompletnej ponuky príslušenstva, náhradných dielov, závlah a poradenstva. Taktiež nájdete u nás široký sortiment pre domácich majstrov ale aj pre profesionálne firmy. Náradie, záhradné príslušenstvo ale aj elektroinštalačný materiál.

Menu